Mixx Seyahat

Photo of author

By Tripreviews

[star_bar color="#03E003"]

Mixx Seyahat

Photo of author

By Tripreviews

[star_bar color="#03E003"]

Genellikle olumsuz yorumlar yazmaktan kaçınırım, ancak Mixx Travel ile yaşadığım deneyim başka kabul edilebilir seçenek bırakmıyor. Açıkça söylemek gerekirse, hizmetleri tam bir hayal kırıklığıydı ve bir seyahat acentesinden bekleyeceğiniz yüksek standartlardan çok uzaktı.

Mixx Travel, konaklamamız için yanlışlıkla zaten kötü eleştiriler ve korkunç basın kapsamı bariyeri olan oteller önerdi. Her mantıklı seyahat acentesi gerekli özeni göstermeli ve tehlikeli yerleri tavsiye etmekten kaçınmalıdır, ancak Mixx Travel ihtiyatı pencereden dışarı atmış gibi görünüyor. Alanında deneyimli ve bilgili olması gereken bir seyahat acentesinin, şüphelenmeyen müşterilere bu kadar vasat hizmetleri kullanmalarını nasıl tavsiye edebileceğine inanamıyorum!

Sonra da bu otelleri “beş yıldızlı” tesisler olarak satma cüretini gösterdiler, oysa gerçekte üç yıldız bile alamazlardı! Ailem ve ben, bize beş yıldızlı lüks bir otel olarak pazarlanan otelin sıkıcı lobisine adım attığımızda dürüstçe hayal kırıklığına uğramış hissettik. Gerçekliğin çok farklı olduğunu ve Mixx Travel tarafından bize vaat edilen standartların çok altında olduğunu hemen fark ettik.

Adil olmak gerekirse, üzücü deneyimimiz hakkında şikayette bulunmak için aradığımızda müşteri hizmetleri temsilcileri hoş ve yardımseverdi. Açıkçası giremeyecek kadar utanç verici nedenlerden dolayı kaçınılmaz olarak ilk otelden ayrılmamız istendiğinde hızlı bir şekilde başka bir otel bulmamıza yardımcı oldular. Burada kendiniz için okuyun Göl ve Nehir Kenarı . Ancak bu hızlı çözüm, müşterileri için otel seçme konusundaki kusurlu ve kayıtsız yaklaşımlarını ortadan kaldırmıyor. Müşteri hizmetleri, hizmet kalitelerinin bir garantisi olmaktan ziyade, büyük ve tekrarlanan hatalar için bir yapıştırma sıvası gibi görünüyordu.

Sonuç olarak, ihmalkâr yaklaşımları ve müşterilerine önerdikleri kötü değerlendirilmiş seçimler karşısında şok oldum. Paranıza ve huzurunuza değer veriyorsanız, Mixx Travel’ın hizmetlerini kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederim. Uygun konaklama yeri bulma görevi bir Rus ruleti oyununa benzememelidir. Sonuç olarak, Mixx Travel’ın abartılı vaatlerini yerine getireceğine güvenmektense kendi araştırmanızı yapıp güvenli bir şekilde hareket etmeniz daha iyi olacaktır!”

Předchozí příspěvek

Forrige innlegg

Önceki yazı

Προηγούμενη θέση

Poprzedni post

Edellinen viesti

Предыдущий пост

Vorheriger Beitrag

Föregående inlägg

Skriv en kommentar