Su Tarafı

Photo of author

By Tripreviews

[star_bar color="#03E003"]

Su Tarafı

Photo of author

By Tripreviews

[star_bar color="#03E003"]

Almanya’daki Water Side’da geçirdiğimiz harika bir tatilden yeni döndük ve burayı ne kadar tavsiye etsek az! Biz dört kişilik bir aileyiz ve Danimarka’dan geliyoruz. Geldiğimiz andan itibaren bu yere tamamen aşık olduk.

Daha iyi bir havuz isteyemezdik. Hem yetişkinler hem de çocuklar için bol miktarda alan vardı. Havuz her zaman temiz ve davetkârdı ve şezlonglar her zaman mevcuttu.

Water Side

Lennart Øster

Facilities
Pool
Reception
Rooms
Restaurant
Staff

5

Restoran tek kelimeyle inanılmaz ve kesinlikle muhteşemdi. Yemekler lezzetli, çeşitli ve kaliteliydi. Açık büfe kahvaltıdan akşam yemeğine kadar her şey mükemmeldi! Birkaç yerel yemek denedik ve her birinden çok etkilendik.

Water Side’daki personel şimdiye kadar karşılaştığımız en güler yüzlü personeldi. Her zaman yardım etmek için oradaydılar ve konaklamamızı olabildiğince konforlu hale getirdiler. Misafirperverlikleri gerçekten dikkate değerdi ve bize misafirden ziyade aile üyeleri gibi davrandılar.

Odalar lüks ve ferahtı, dileyebileceğimiz her şey vardı. Her şey çok düzenli ve temizdi ve aktivitelerle dolu bir günün ardından gerçekten sakin bir vaha gibiydi. Sundukları rahatlık ve huzuru takdir etmeyi gerçekten öğrendik.

Tychy’deki Water Side’da inanılmaz bir zaman geçirdik ve geri dönmek için sabırsızlanıyoruz. Unutulmaz bir tatil için teşekkür ederiz!

Předchozí příspěvek

Další příspěvek

Forrige innlegg

Neste innlegg

Önceki yazı

Sonraki yazı

Προηγούμενη θέση

Επόμενη θέση

Poprzedni post

Następny wpis

Edellinen viesti

Seuraava viesti

Предыдущий пост

Следующий пост

Vorheriger Beitrag

Nächster Beitrag

Siguiente entrada

Föregående inlägg

Nästa inlägg