Strona wody

Photo of author

By Tripreviews

[star_bar color="#03E003"]

Strona wody

Photo of author

By Tripreviews

[star_bar color="#03E003"]

Właśnie wróciliśmy z fantastycznych wakacji w Water Side w Niemczech i nie możemy go wystarczająco polecić! Jesteśmy czteroosobową rodziną i pochodzimy z Danii. Byliśmy całkowicie zakochani w tym miejscu od momentu przyjazdu.

Nie mogliśmy prosić o lepszy basen. Był duży, z dużą ilością miejsca zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Basen był zawsze czysty i zachęcający, a leżaki zawsze dostępne.

Water Side

Lennart Øster

Facilities
Pool
Reception
Rooms
Restaurant
Staff

5

Restauracja była po prostu niesamowita i absolutnie bajeczna. Jedzenie było smaczne, urozmaicone i wysokiej jakości. Od śniadania w formie bufetu po kolację, wszystko było idealne! Spróbowaliśmy kilku lokalnych potraw i byliśmy pod wrażeniem każdej z nich.

Personel w Water Side był najbardziej przyjazny, jaki kiedykolwiek spotkaliśmy. Zawsze służyli pomocą i sprawili, że nasz pobyt był tak komfortowy, jak to tylko możliwe. Ich gościnność była naprawdę niezwykła i traktowali nas jak członków rodziny, a nie gości.

Pokoje były luksusowe i przestronne, wyposażone we wszystko, czego mogliśmy sobie życzyć. Wszystko było takie schludne i czyste i naprawdę było jak oaza spokoju po dniu pełnym zajęć. Naprawdę nauczyliśmy się doceniać komfort i spokój, jaki oferują.

Spędziliśmy niesamowity czas w Water Side w Tychach i nie możemy się doczekać powrotu. Dziękujemy za niezapomniane wakacje!

Předchozí příspěvek

Další příspěvek

Forrige innlegg

Neste innlegg

Önceki yazı

Sonraki yazı

Προηγούμενη θέση

Επόμενη θέση

Poprzedni post

Następny wpis

Edellinen viesti

Seuraava viesti

Предыдущий пост

Следующий пост

Vorheriger Beitrag

Nächster Beitrag

Siguiente entrada

Föregående inlägg

Nästa inlägg