Strana s vodou

Photo of author

By Tripreviews

[star_bar color="#03E003"]

Strana s vodou

Photo of author

By Tripreviews

[star_bar color="#03E003"]

Právě jsme se vrátili z fantastické dovolené na Water Side v Německu a nemůžeme ji doporučit! Jsme čtyřčlenná rodina a pocházíme z Dánska. Toto místo jsme si zamilovali hned po příjezdu.

Lepší bazén jsme si nemohli přát. Byl velký a měl dostatek prostoru pro dospělé i děti. Bazén byl vždy čistý a příjemný a lehátka byla vždy k dispozici.

Water Side

Lennart Øster

Facilities
Pool
Reception
Rooms
Restaurant
Staff

5

Restaurace byla prostě neuvěřitelná a naprosto báječná. Jídlo bylo chutné, rozmanité a kvalitní. Od snídaně formou bufetu až po večeři bylo vše perfektní! Vyzkoušeli jsme několik místních jídel a každé z nich na nás udělalo dojem.

Personál hotelu Water Side byl nejpřívětivější, s jakým jsme se kdy setkali. Vždy nám vyšli vstříc a postarali se, aby byl náš pobyt co nejpohodlnější. Jejich pohostinnost byla opravdu pozoruhodná a chovali se k nám spíše jako k členům rodiny než jako k hostům.

Pokoje byly luxusní a prostorné, se vším, co jsme si mohli přát. Všechno bylo tak čisté a úhledné a po dni plném aktivit to byla opravdu oáza klidu. Opravdu jsme se naučili oceňovat pohodlí a klid, které nabízejí.

Na Water Side v Tychách jsme si užili neuvěřitelné chvíle a nemůžeme se dočkat, až se sem vrátíme. Děkujeme za nezapomenutelnou dovolenou!

Předchozí příspěvek

Další příspěvek

Forrige innlegg

Neste innlegg

Önceki yazı

Sonraki yazı

Προηγούμενη θέση

Επόμενη θέση

Poprzedni post

Następny wpis

Edellinen viesti

Seuraava viesti

Предыдущий пост

Следующий пост

Vorheriger Beitrag

Nächster Beitrag

Siguiente entrada

Föregående inlägg

Nästa inlägg